Začáteček.

5. ledna 2010 v 21:16 | Barunečka |  Akce
Tož to mi řekněte, který debil to tady bude číst. No ale dobře. Mám prý přebrat štafetu a začít od začátku, který Klér tak skvěle vynechala. Fakt nevím, jestli se mi to podaří a jestli ten článek bude stylisticky a slohově líbivý, protože jsem zvyklá psát jen své citové výlevy a podobné věci, ale pokusím se.

SILVESTR 2009
Celé to začalo tím [aspoň teda pro mě a pro Klér, nevím, jak pro vás], že jsme málem nevystoupili na Lapačce. Jenom díky mému skvělému postřehu jsme nakonec dorazily správně a živé a zdravé. Napřed jsme to museli u Ančiného dědy trošku poklidit a snést stoly. Některým se jeden z nich podařilo snad celý rozložit, takže si připadali jako dokonalí Pat a dokonalý Mat. Nakonec nám ale přišli napomoc silné chlapské ruce, které patřily Ondrovi a Mirkovi. Sice s nimi přišel i David, ale o jeho silných rukách bych si dovolila pochybovat. Když už bylo všechno ready to party, začli se trousiti další hosté, pustila se velmi kvalitní muzika, která se posléze začala nehorázně zhlasiťovat, takže skleničky, v té starožitné vitríně, začly skoro skákat nahoru a dolů a my šáhli do těch bezkonkurenčních zásob pití. Vlastně jsme nedělali nic zajímavého, jen jsme tak proplouvali těmi dvěmi místnostmi, které jsme měli k dispozici, povídali si, pokuřovali, popíjeli a dělali další tak trochu, pro některé, zakázané věci.
Když už to začínalo být trošku ohrané a vyčerpávající zapnul nějaký skvělý a chytrý člověk karaoke. No myslím, že jestli se předtím skleničky otřásaly, tak teď, po tom náporu falešných hlasů, musely dočista všechny popraskat. Jestli máte zájem si s náma zpětně zanotovat No tak lásko,kdo mi tě vzal máte možnost. Pokud mi napíšete do deseti minut pošlu vám odkaz na youtube. Pokud to nestihnete, tak vám ho pošlu taky.
Ale každá blbina se časem omrzí, žeáno, takže jsme si museli najít nějakou jinčí zábavu. No spíše mužská část si našla jinčí zábavu v podobě pokeru. Sličné slečny je pouze pozorovaly, popřípadě povzbuzovaly. No a půlnoc se nám pomalu blížila. Ne jen na těch nefungujících hodinách, které visely na zdi a byly velmi lehko zmanipulovatelné, nýbrž i na všech ostatních. No a co se dělo pak ...

Díky za pozornost. Nic moc kvalitního to není. Mám trochu jinčí věci na přemýšlení.
Čágo belo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klarinecka klarinecka | 6. ledna 2010 v 9:24 | Reagovat

ja sem nic zakazaneho nedelalala.krome piti koureni a sproste mluvy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama