Seznámení s Blog.cz

5. ledna 2010 v 20:10 | Anča |  Něco
Ahojky,
dnešek končí velice dobře konečně jsem se naučila jakžtakž pracovat s netem. do dnešního dne jsem tam uměla tak maximálně hrát hry a něcco najít do školy, ale teď jsem postoupila na vyšší level, dokažu založit BLOG.
Dneska mi volala Klára P. a nějak jsme se(znáte nás) dostali od toho jak se máme až k tomu že by jsme mohli založit blog. Pozor aby jsme ale neurazili hlavního iniciátora a to Mirka, hlavní nápad ten byl jeho.
Tak po asi 15 min rozebírání jestli ho založit a o čem bude jseme se rozhodly že teda jo.Tak nastala ta horší část, protože ti co mě znají ví že kecání mi jde líp než psaní:-D Dostala jsem se na stránku Blog.cz a pak přišle první problém, a to jaký dát název první neprošel:-( tak teda další ten naštěstí prošel.
Další věc jaké heslo vymyslet to se podařilo velice rychle takové primitivní kdo by to nedal že:-D no a nakonec poslední tři kroky, ty daly práce. první jsem nepochopila další jsme nechtěli a na posledním jsme se neshodly.
Ksyž jsem se ale po nějaké te době podívala na to co jsem vytvořila tak jsem na sebe byla hrdá můj první blog a napoprvé.
Doufám že s ním všichni budete souhlasit a užijeme si články všech lidí co tu napíšou...
Zaťial Anča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama